Arcton School of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arcton School of Magic

Bulgarian RPG forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Бланка за създаване на герои

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin



Брой мнения : 18
Join date : 07.12.2014

Бланка за създаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Бланка за създаване на герои   Бланка за създаване на герои EmptyСря Дек 10, 2014 8:53 pm

Тук ще намерите упътвания за създаване на герой. Но нека първо да поговоря малко за героите в този форум. На първо място във форума има два вида герои- Административни и Лични.

Административните герои са, общо взето, моите герои. Това са героите като директор Хортенз Ивкин, които аз лично съм създал. С тези герои аз ще започна първите РП-та и ще придвижвам главната история напред. Вие, потребителите, нямате право да използвате тези герои, освен ако аз не съм Ви дал това право поради една или друга причина.

Личните герои са вашите герои. Това са лицата с които Вие участвате във форума.

Тъй като това е форумно магическо училище, Вашите герои могат да бъдат два вида- учители и ученици. Бланката и за двата вида е общо- взето една и съща. Разликата идва след като създадете героите. Учениците трябва да минат през церемонията в Церемониалната зала, трябва да се снабдят с учебници и трябва да пишат домашни.
Учителите минават през различен процес. Те трябва да присъстват на церемонията за приемане на нови ученици (в Церемониалната зала), но също така трябва да се явят и на по- специална церемония за прием на нови преподаватели, която се състои в Учителската стая.
Това са само малка част от упътванията за двата вида герои. За повече информацията кликнете тук!

Има и трети вид герои. Това са така наречените Извън-училищни герои. В тази група влизат продавачи, собственици на заведения и жители на градчето Арктън. Героят Ви може да започне като преподавател, но може да бъде уволнен или да напусне и по този начин (ако решите да продължите да го/я използвате) се превръща в Извън-училищен герой. Да, можете да създадете Извън-училищен герой, който да не е собственик на заведение, но трябва да се постараете да ме убедите, че ще си струва да направите подобно нещо.

Също, различните видове герои могат да виждат само определени части на форума. Момчетата нямат право да виждат момичешките спални, за това ако героят ви е ученик от мъжки пол, Вие няма да можете да пишете в Момичешките спални. Отново, ако успеете да ме убедите в противното, бих могъл да Ви дам ексклузивни права. Но това не означава, че ще е лесно да получите тези права!

В следващият пост ще видите бланката за създаване на герои.


Последната промяна е направена от Admin на Сря Дек 10, 2014 9:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://arctonschool.bulgarianforum.net
Admin
Admin



Брой мнения : 18
Join date : 07.12.2014

Бланка за създаване на герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бланка за създаване на герои   Бланка за създаване на герои EmptyСря Дек 10, 2014 9:02 pm

Направете нова тема, озаглавена с Пълното име на героя Ви!

Ето какво трябва да има в темата:

Име:
(Пълното име на героя ви. Моля не измисляйте прекалено сложни имена! Кажете името на глас преди да го напишете! Заплете ли Ви се езика?)

Години:
(Да сте между 8 и 18 включително! Ако създавате преподавател- между 25 и 70!)

Лик :
(Тук напишете поне един абзац относно начина по който изглеждате. Опишете косата, очите, фигурата си и т.н. По възможност бъдете изчерпателни!) Можете да включите снимка (или рисунка) Бонус, ако Вие сте я нарисували.

Характер:
(Важно е да ни кажете що за човек сте. Бъдете колкото се може по- описателни. Така ще е по- лесно за останалите герои да общуват с Вас.)

История:
(Важно е да знаем историята Ви. Старайте се да не използвате клишета! Къде сте родени, кои са роднините ви, как сте решили да се запишете в Арктън и т.н.)

Допълнително:
(Тук може да напишете неща за героя си които не сте споменали по- горе)
Върнете се в началото Go down
https://arctonschool.bulgarianforum.net
 
Бланка за създаване на герои
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Arcton School of Magic :: Начало :: Създаване на герой-
Идете на: